Prague Car Festival 2023

Prague Car Festival 2023, největší výstava automobilů a motocyklů ve střední a východní Evropě, se chystá na svůj dvanáctý ročník. Tato akce evropského významu je známá svou jedinečnou kombinací tuningových a sportovních vozů, motorsportu a historických vozidel. Letošní výstava se odehraje na ploše přes 32 000 m2 a nabídne vystavovatelům i návštěvníkům neuvěřitelnou podívanou na široké spektrum unikátních automobilů a motocyklů.

Jedním z hlavních zaměření Prague Car Festivalu je tuning automobilů. Návštěvníci budou mít možnost spatřit nejlepší tuning z celé Evropy, který zahrnuje různé úpravy vozů od kosmetických po technické vylepšení. Tuningová scéna je na této akci skutečně živá a nejnovější trendy a designové nápady lze spatřit na každém kroku.

Pro milovníky rychlosti a adrenalinu je na Prague Car Festivalu připraven svět motorsportu. Návštěvníci si budou moci prohlédnout závodní speciály a supercars, které se účastní různých závodů po celém světě. Svoje mistrovství zde předvede jak česká tak i zahraniční špička automobilových a motocyklových závodů. Pro fanoušky motorsportu to bude neopakovatelná příležitost vidět tyto stroje naživo a potkat se s jezdci a týmy.

Dalším fascinujícím prvkem Prague Car Festivalu je historie vozidel. Návštěvníci se přenesou v čase a projdou si průřez bohatou historií vývoje automobilů a motocyklů. Od předválečného období, přes ikonická vozidla z minulých dekád až po současnost. Starožitné vozy a vzácné motocykly budou lákat pozornost historiků i milovníků klasických vozidel.

Tato skvělá akce přitahuje nejen nadšence do světa automobilů a motocyklů, ale také rodiny a lidi všech věkových kategorií. Prague Car Festival je místem, kde se setkávají vášniví fanoušci motorismu, majitelé exkluzivních aut, tuningoví nadšenci a všichni ti, kdo chtějí zažít nezapomenutelný zážitek plný krásných strojů a fascinujících příběhů.

Organizátoři Prague Car Festivalu slibují, že letošní ročník překoná všechna očekávání a nabídne návštěvníkům nezapomenutelný zážitek. Takže pokud jste fanoušky automobilů a motocyklů, tuningové scény, motorsportu nebo historie vozidel, určitě si tuto akci nenechte ujít.

Prague Car Festival 2023 se koná již tradičně na výstavišti PVA EXPO PRAHA v Letňanech a své brány otevře 28. října 2023 a 29. října 2023. Přijďte si užít den plný skvělých automobilů, neuvěřitelných motocyklů a vzrušující atmosféry!